Адвокат по цивільних справах

Представлення інтересів громадян у цивільних справах
Цивільні справи охоплюють широкий спектр питань. Адвокат по цивільних справах може представляти інтереси клієнта у судді у разі відсутності самого клієнта чи перебування його за кордоном. Цивільні справи можуть вирішуватись і без судового розгляду. Але якщо все таки доведеться, то я забезпечу повне представництво та захист у судді Тернополя та області.
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Цивільне право

Визнання права власності на майно, визначення додаткового строку для прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним, встановлення фактів, що мають юридичне значення

Розлучення, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини

Майнові відносини, стягнення боргу

Адвокат Семененко Сергій Михайлович

Досвід

Провів безліч справ різної складності

Порядність

Не берусь за безнадійні справи

Результат

Оцінюю реальну ситуацію та ризики

Представництво у судді без клієнта

Представляю інтереси у цивільних справах в разі відсутності клієнта

Адвокат по сімейних справах

Дуже часто потребують адвоката по сімейних справах. Сімейний адвокат розглядає справи щодо розлучення, стягнення аліментів, поділу майна подружжя, позбавлення батьківських прав, визначення проживання місця дитини. Сімейний адвокат вирішує нелегкі майнові та немайнові спори, представляє та захищає інтереси у судді будь-кого з членів родини. Ви отримаєте консультацію юриста онлайн, якщо перебуваєте за кордоном чи не маєте змоги бути присутнім або замовляйте консультацію адвоката у Тернополі. Скільки коштують послуги адвоката при розлученні чи поділу майна, ви можете дізнатись замовивши консультацію на сайті. Як адвокат з розлучень беру на себе відповідальність за швидкий та рішучий процес. Вирішу ваші житлові чи майнові спори, допоможу досягти сплати аліментів. Представлення у судді також може відбуватись за відсутності клієнта чи перебування за кордоном. Це допоможе вам уникнути стресу, заощадити ваш час та зберегти здоров’я.

Адвокат по земельних справах

Земельні суперечки виникають дуже часто і є причиною небажаних конфліктів. Щоб уникнути зайвих стресів, отримайте кваліфіковану юридичну допомогу, замовивши консультацію адвоката по земельних справах. Адвокатські послуги зекономлять ваш час та здоров’я. Адвокат по земельних справах допоможе вирішити спори пов’язані із поділом землі, визначенням права власності на землю, вилученням земельної ділянки із неправомірного володіння. Можлива юридична консультація у питаннях купівлі-продажу землі або оренди. Також адвокат розглядає цивільні справи, які стосуються спадку. Спадкові справи включають визнання права власності на майно, визначення додаткового строку для прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним, встановлення фактів, що мають юридичне значення. Спадкові справи є одними з найскладніших, тому тут завжди потрібна допомога кваліфікованого юриста, який спеціалізується на цивільних, земельних та спадкових справах.

Адвокат по цивільних справах також надає допомогу у питаннях стягнення боргу, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, вирішує житлові та майнові спори, надає консультації в галузі зобов’язального права.