Адвокат у кримінальних справах

Представлення інтересів потерпілих, захист підозрюваних, обвинувачених у кримінальних провадженнях на всіх стадіях

Адвокат по кримінальних справах - це людина, яка наділена особливими якостями, мужністю та витривалістю. Кримінальні справи - важкий і довготривалий процес. Адвокат по кримінальних справах робить усе можливе, щоб закрити справу ще до розгляду у судді: опитує свідків, проводить експертизи, скасовує незаконні рішення слідчих, отримує нові докази. Усі дії повинні бути обережними та продуманими, адже від цього залежить доля клієнта.
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Семененко Сергій Михайлович – адвокат у Тернополі, являюсь членом Національної Асоціації Адвокатів України, закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Маю 24 роки досвіду у юридичній  сфері, з яких 17 років – адвокатська діяльність. Надаю послуги для фізичних осіб, спеціалізуюсь на цивільному(сімейному) праві, а також розглядаю є кримінальним адвокатом та розглядаю справи адміністративного права. За свою кар’єру провів тисячі судових засідань, з яких 10 у Верховному Суді України і 80% закінчились перемогою. Адвокатська діяльність – це те, що я щиро люблю. Це допомагає мені бути впевненим у перемозі моїх клієнтів. Моє життєве кредо: «Не словом, а ділом!»

адвокат у Тернополі
Адвокат Семененко Сергій Михайлович

Досвід

Провів безліч справ різної складності

Порядність

Не берусь за безнадійні справи

Результат

Оцінюю реальну ситуацію та ризики

Що може зробити кримінальний адвокат?

Адвокат по кримінальних справах зможе досягти таких результатів для обвинуваченого:

  • повністю звільнити від кримінальної відповідальності;
  • замінити міру покарання на таку, що не буде позбавляти волі;
  • зменшити термін ув’язнення до мінімуму;
  • досягти дострокового звільнення.

Кримінальний адвокат подбає про збір необхідних доказів, проведення експертиз, заключення експертів та складення процесуальних документів. Щоб досягти успіху в кримінальній справі, адвокат повинен мати великий досвід, мати достатньо теоретичних знань, приділити час пошуку подібних випадків і продумати стратегію ведення справи. 

Захист у кримінальному провадженні може і має право отримати кожен ще з першої хвилини затримання. Ви маєте право не давати свідчення, які можуть бути використані проти вас та рідних. Пам’ятайте, що після 72 годин, якщо вам не пред’являть постанову суду про утримання під вартою, ви маєте право бути звільненим з-під арешту. У випадку затримання, ваші рідні мусять бути проінформовані.

Я гарантую адвокатський захист у кримінальному провадженні на всіх етапах, представлення в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції, а також при перегляді справи у Верховному суді України.