Адвокат у адміністративних справах

Представлення інтересів громадян у адміністративних справах
Адвокат по адміністративних справах здійснює представлення інтересів громадян у справах про адміністративні правопорушення. В основному - це справи пов'язані з ДТП та водінням у нетверезомі стані(ст.130 КУпАП).
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Адвокат Семененко Сергій Михайлович

Досвід

Провів безліч справ різної складності

Порядність

Не берусь за безнадійні справи

Результат

Оцінюю реальну ситуацію та ризики

Представництво у судді без клієнта

Представляю інтереси у цивільних справах в разі відсутності клієнта

Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП береться за справи як зі строни потерпілого, так і обвинуваченого. Скоєння ДТП відносять до адмінстративної відповідальності тоді, коли немає потерпілих, а лише пошкоджене майно. У іншому разі може бути відкрита кримінальна справа і вам потрібна буде допомога адвоката по кримінальних справах. Адвокат з ДТП допоможе у випадку відмови страхової сплачувати страхові виплати. Оскарження дій поліції, стягнення моральних відшкодувань, призначення експертизи, захист у судді – дії, які будуть виконані адвокатом з адміністративних справ.

Адвокат по 130 КУпАП

Водіння у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП) також належить до адміністративних справ. Надання юридичних послуг здійснюється у будь-якому з випадків: чи ви відмовились здати тест на Драгер, чи ви здали і тест перевищив норму в 0,2 проміле. І пам’ятайте – завжди є шанс виправдати вас у судді, так як не завжди процедура проводиться коректно, а хороший адвокат здатний захистити ваші права. Адвокат по 130 КУпАП зможе досягти вироку на вашу користь, поставити під сумнів проведення тесту та його результату.